HAKKIMIZDA

1993 yılında Ankara’da, daha önceki yıllarda Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın çeşitli düzeylerinde görev yapmış deneyimli bir grup tarafından DENGE MÜŞAVİRLİK kurulmuştur.

Özel sektördeki yerli ve yabancı firmalarımızın, kamu tarafından sağlanan;

* teşvikler,

* hibeler,

* muafiyetler,

* destekler,

* izinler vb.

konularda yeterli, sağlıklı ve sürekli bir bilgi birikimine sahip olmadığından çeşitli kayıplar ve sorunlarla karşılaştıkları gözlemlenmiş ve DENGE MÜŞAVİRLİK olarak öncelikle ve özellikle bu eksikliğin giderilmesi için firmalarımızın teşvik, yatırım, ithalat, ihracat, hibe konularında bilgilendirilmesi ve buna uygun hizmet sunulması hedeflenmiştir.

Hem kamuda hem de özel sektörde bilfiil çalışmamız sebebiyle firmalarımızla kamu kuruluşları arasında sağlıklı ve verimli bir köprü niteliği kazandığımızı düşünüyoruz ki; 18 yıldır bu sektörde hizmet vermeye devam edebiliyoruz.

Şirketimizi sadece hizmet satın almak için değil yalnızca bilgi almak için de rahatlıkla arayabilirsiniz. Hedefimiz, öncelikle sizleri bilgilendirmektir. Çünkü biliyoruz ki; sizin  bilgilenmeniz işlerinizin çoğalmasına ve büyümesine sebep olacaktır ki bu da bizimle çalışmak için gereken ilk adımdır.

İşlerinizin yoğun ve kazançlarınızın bol ve bereketli olması dileğiyle…

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu